Zajęcia taneczne

"Centrum Tańca i Ruchu" zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczno- ruchowe.

Bezpłatne spotkania otwarte odbędą się:
20 i 27 listopada w godzinach 17:00-20:00
17:00 - 17:40 - taniec towarzyski dzieci (7-12 lat)
17:45 - 18:25 - taniec towarzyski młodzież (13-16 lat)
18:30 - 19:10 - latino solo
19:15 - 19:55 - taniec towarzyski dorośli (powyżej 16 lat)

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Tańca i Ruchu
tel: 604 41 23 46

UCZYMY RZETELNIE

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i poprawność metodyki nauczania, nasi instruktorzy są starannie wybierani i szkoleni. Ich kompetencje są potwierdzone przez certyfikaty nadawane przez Państwową Akademię Sportu.

UCZYMY Z PASJĄ

Nasi pracownicy podchodzą do tańca z pasją. Są to tancerze posiadający najwyższe mistrzowskie klasy taneczne w tańcu towarzyskim. W swojej wieloletniej karierze sportowej uczestniczyli w najbardziej prestiżowych turniejach tańca na świecie, m.in. Blackpool Dance Festival, United Kingdom Open Championships, International Championships, German Open Championships.

CO DAJE NAM TANIEC?

Taniec to nie tylko kroki w rytm muzyki. Ta wyjątkowa forma aktywności fizycznej to także relacje międzyludzkie i elementy wspierające rozwój osobisty.

Korzyści płynące z tańca:

 1. ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

  Regularne treningi podnoszą ogólną sprawność fizyczną, wpływają na poprawę pracy układu sercowo-naczyniowego, zwiększają zakres ruchu, równowagę i koordynację, wzmacniają i rzeźbią mięśnie, a także mogą być świetną metodą spalania kalorii.

 2. PEWNOŚĆ SIEBIE I EKSPRESJA

  Taniec wymaga dostosowania się do określonych ruchów i sylwetki, co wspomaga lepsze wyczucie i kontrolę własnego ciała oraz sprawia, że lepiej czujemy się we własnej skórze, jesteśmy bardziej świadomi i pewni siebie. Taniec dostarcza także możliwości wyrażania emocji poprzez ruch ciała i gesty; wydobywa, poprawia i umacnia zdolność posługiwania się technikami ekspresji, nawet kiedy nie tańczymy.

 3. RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

  Warsztaty taneczne to prosta metoda na poznanie nowych ludzi. Dodatkowo wspomagają zdolność pracy w grupie, a także redukują stres związany z występowaniem przed publicznością.

 4. RELAKS

  Dzisiejszy świat narzuca nam bardzo szybkie tempo życia. Zapominamy czasem o tym, by znaleźć chwilę dla siebie. Taniec stwarza możliwość miłej ucieczki od rutyny dnia codziennego, pomaga się zrelaksować, zredukować stres i skupić się na sobie.

 5. ZABAWA

  Kurs tańca jest także świetnym sposobem na urozmaicenie życia i wprowadzenie odrobiny szaleństwa. Chociaż nauka wymaga koncentracji i trochę ciężkiej pracy, nasi instruktorzy swoim pozytywnym podejściem sprawią, że nauka stanie się przyjemna i satysfakcjonująca.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!